HALKLA ILISKILER  
 
       
KOŞULLAR
Sipariş & Teslimat
Anasayfa
B2B
 
Bilmeniz Gerekenler :   Koşullar >
 
   
 
         
Siparis
&
Teslimat

 

GEG Teknolojileri Ith.Ihr. İnşaat Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti., www.gegb2b.com üzerinden yapılan alışverişler ile gerçek Telefon ile yapılan alışverişler arasında fark gözetmez.

Her zaman müşteri memnuniyetini önde tutan firmamız sipariş onayı aşamasında nakliye ile ilgili şartları ve maliyetleri müşterisine tebliğ eder ve onay ister.
Aksi belirtilmediği müddetçe nakliye ve sigorta gibi masraflar alıcıya aittir.

Yapmış olduğunuz alışverişler 300 USD ve üzeri olur ise firmamız Kargo bedelini Karşılamktadır.Altında Olması durumunda Kargo maliyeti Alıcıya aittir.

 

   
Garanti
Koşulları

 

    B2B web sitemizde satışa sunulan tüm ürünler İthalatçı firmaların garantisindedir.Garanti süreleri ürünlerin detayinda belirtilen süre kadardır.Ürün detayında Belirtilmemis ise garanti süresi Tüm ürünler için
2 yildir.

Garanti Süresi içinde Arızalanan Ürünler için İzlenecek Yol 

Ürün firmamıza güvenli bir ambalaj ile ulastirilacak ve Teknik servisteki Arkadaslarimiza ürünün arızasını belirterek teslim edilecektir.

 Teslim edilen ürünler için Arıza Takip Formu doldurulacak ve bu form ile tekrar müşteri geri teslim alacaktır. Teknik servisimize bırakılan ürünler İlgili ithalatçı firmaya veya Yetkili teknik servise firmamiz tarafindan ulastirilacaktir. Bu prosedür yaklasik 7-15 gün arasinda gerçeklesmektedir fakat azami servis süresi yasalar ile 30 iş günü olarak belirlenmistir.

 

   
Arızalı
Ürün
 

  Arızalı Ürünlerde İzlenecek Yol
Satın almış olduğunuz ürün arızalı ise 15 gün içerisinde faturası ile birlikte firmamıza ulaştırdığınız taktirde değişim yapılacaktır.
     Değiştirilecek ürünün herhangi bir aksesuarı veya ambalaji eksik olmamasi gerekmektedir. Eksik amabalajlı veya aksesuarlarda olması durumunda ürünün ithalatçı firma tarafindan değişimi yapılmayacaktır ürün tüm aksesuarları ile geri getirilmelidir.

SAMSUN  ili Dışındaki Müşterilerimizin Arıza Durumunda İzlenmesi Gereken Yol
Normal iade prosedürlerimiz aynen geçerli olmaktadır. Fakat ürünü  göndermeden önce teknik servisimizi arayarak ürünün sorununun yazilim veya kendi donanimlari ile ilgili bir sorun olup olmadigindan emin olmalarıdir. Arızali olduğuna karar verilen ürünleri en kisa sürede firmamiza kargo ile ulastirmalari gerekmektedir. (Kargo Ödemeleri Müsterilerimiz tarafindan yapilacaktir.)

 

   
İade
Koşulları

  Satınaldığım ürün veya ürünleri iade etmek istiyorum ?
 

Satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde GEG Teknolojılerı Ith.İhrcç İnşaat Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti.'nin düzenlemiş olduğu fatura ve iade sebebinizi belirten açıklama ile iade edebilirsiniz.


İade edilecek ürünlerde dikkat edilmesi gereken koşullar;
  • İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik vasfını kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki alt nüshaları dahil) ve iade sebebini içeren bir acıkalayıcı not ıle göndermeniz gerekmektedir.

  • İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da firmamız anlaşması bulunan  Yurtiçi Kargo ile gönderim yapmanız gerekir, diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir.

  • Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi olabilecek ürünler için, mutlaka uyumluluk hakkında teknik yardım alarak sipariş verilmelidir. Bu tarz ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır. (Örnek : Yazılım Ürünleri, Hazıfa Kartları, Bazı bilgisayar donanımları vb.)

  • İade edilmek istenen ürünün faturası Firma Adına kesilmiş ise, iade ederken kurumun düzenlediği iade faturası ile birlikte gönderilmelidir. Faturası kurum adına düzenlenen ürünlerin iadesi İade Faturası  kesilmediği takdirde kabul edilmeyecektir.

  • İade etme istediğiniz ürünlerin mutlaka iade sebebini not ekleyerek fatura ile birlikte gönderiniz.

İadesi Olan Ürünler Kontrol aşaması;

İade için gönderilen ürünler Teknik Servis tarafından iadeye uygunluğu incelenir(gerek görülmesi durumunda tedarikçi firmaya test edilemesi için gönderilebilir).
İadenizin onaylanmasının ardından, satın alma şeklinize göre hesap numaranıza veya kredi kartınıza iade tutarı yansıtacaktır.
Ortalama iade süreci (1-5 gün arasıdır).

 
 

   
Site Kullanım Koşulu

 

www.gegb2b.com  kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
    gegb2b üzerinden yapılan alışverişler ile gerçek mağazada yapılan alışverişler arasında hiçbir fark gözetilmez. Fiyat uygulamaları, ödeme uygulamaları ve diğer tüm işlemler gerçek mağaza ile aynıdır!
     gegb2b  bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkı saklıdır.
     Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sorumlu olduğunuz, eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız önemle ihtar olunur. Aşağıda yazılı hususların herhangi birinin yasalar çerçevesinde, kanun koyucu, herhangi bir resmi mercii ya da mahkemelerce geçersiz addolunması diğer maddelerin geçerliliğini etkilemez.
     Kullanıcılar, www.gegb2b.com un sağlamış olduğu hizmetlerden yararlanmak suretiyle üçüncü şahıslardan almış olduğu mal ve hizmetlerdeki ayıplardan www.gegb2b.com un hiç bir surette sorumlu olmadığını, Tüketici nin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili mevzuat hükümleri dahilinde www.gegb2b.com a izafe edilebilecek her türlü sorumluluk karşısında www.gegb2b.com u şimdiden ibra ettiklerini kabul ve beyan ederler.
     www.gegb2b.com diğer internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Bu bağlantılar, link verilen sitelerin grup şirketlerimize ait olduğunu ya da denetlendiğini göstermez. Bağlantı verilen sitelerdeki malzemeler hazır olarak sağlanmakta ve açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. www.gegb2b.com bağlantı verilen sitelerle ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmez. Bu sitelerin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisini vermez. www.gegb2b.com, bu sitelerdeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları, doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği, zamanında olduğu ve sair hiç bir konuda garanti vermez.
     Uygulanacak Hukuk
www.gegb2b.com web sitesi GEG teknolojileri ith.ihrc. İnşaat Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti. tarafından SAMSUN, Türkiyede yapılmış ve işletilmektedir. Bu sitedeki tüm kurallar, beyanlar ve bu sitenin kullanımı Türk maddi hukuk ve Türk usul hukuku kurallarına tâbidir. Bu site ile ilgili uyuşmazlıkların çözümünde SAMSUN mahkeme ve icra daireleri münhasıran yetkilidir.

 

   
Mesafeli Satış Koşulları

  GEG Teknolojileri İth.İhrc. İnşaat Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti.
B2B kullanıcıları için Mesafeli satış sözleşmesi hazırlamıştırç

Detaylar için Tıklayınız...

 

   
Gizlilik
Taahüdü

 

GEG Teknolojileri İth.İhrc. İnşaat Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti.
B2B kullanıcılarının gizlilik haklarını korumak için aşağıdaki kuralları Yerine Getirmekle Hükümlüdür.
     GEG kurumsal b2b web sitesi içinde yer alan ve sürekli güncellenen haberlere, kampanya bilgilerini ve diğer süreklilik isteyen güncellemelere üyelik bazında erişmek için kullanıcıların, adı, soyadı, email adresi ve şirket ise şirket adı gibi bilgilerini talep eden formlar doldurmaları istenebilir.  .
    GEG kurumsal B2b web sitesinde doldurulan formlar ile toplanan tüm bilgileri hiçbir firma yada kurum ile paylaşmamayı, umuma açık yada kapalı herhangi bir yerde yayınlamamayı, tüm müşteri bilgilerini gizli tutmayı taahhüt eder. Ancak GEG  bu bilgileri kampanya, ürün tanıtımı ve duyurularını göndermek ve müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanarak Bayi ve Yetkili satıcılarını tek tek Bilgilendirebilir.
     GEG  kurumsal B2b web sitesindeki üyeliklere son verilmek istendiği veya GEG  b2b web sitesinde içeriğin dışında kalan ancak bu sitede bulunmasının uygun olacağı düşünülen bilgilerin talep edilmesi halinde, geg@geg.com.tr adresine elektronik posta atılarak bu talep iletilebilir.
     Bu sitede gösterilen ürün bilgileri, üreticilerden ve çeşitli kaynaklardan alınıp düzenlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Üreticiler ve GEG, ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.
     www.gegb2b.comüzerinden müşteri tarafından girilen parola, kredi kartı numarası gibi bilgiler MD5 ile şifrelenerek korunmaktadır. Bu tip bilgilerin, GEG  çalışanları yada sistem kurucuları tarafından görülmeleri, kopyalanmaları mümkün değildir. GEG  ilgili veritabanının güvenliğinden, saklanmasından ve yedeklenmesinden sorumludur.
    

 
 
 
 
 
   

                 

  Tel: (+90) 0362 2301151 *52 Fax: (+90) 0362 2305709 Email: geg@geg.com.tr Copyright:@2013
Adr: Adalet Mah. Karadeniz Cad. No: 19/A SAMSUN 55060