Hakkımızda

GEG , Güvenlik konusunda Avrupa Birliği standartlarına uygun; tanıtım, bayi satış ve satış sonrası her türlü bayi desteğini çağdaş yaklaşımıyla konunun gerektirdiği kapsamda veren bir firmadır. 2002 Temmuz ayında elektronik güvenlik sistemlerinin projelendirilmesi,2006 Yılında ithalatı, satışı, montajı, satış sonrası hizmeti ve diğer sistemlerle entegrasyonu konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Ancak geg Elektronik yıllar içinde büyüyen iş hacmi ve uzmanlaşmayı ilke edinmiş çalışma anlayışı sonucu faaliyet alanlarını dağıtım, ithalat, ihracat, üretim olarak değiştirmiş ve güvenlik sektöründeki firmalara malzeme ve destek sağlayan bir şirket olarak yeniden organize olmuştur. 2010 yılı Şubat ayında ise ÇİN'de 620 m2 Kapalı Alanda toplam 25 Personeli ile Fabrika oluşturmuş ve Dünya Pazarına Güvenlik Ürünlerini Tanıtımını amaçlamıştır .
GEG Yüzlerce proje firmasının ana ürün sağlayıcısı konumundaki geg ltd.şti., iş hacmi, geniş ürün portföyü ve yüksek stok miktarı ile güvenlik sektörünün Türkiye'deki dağıtım lideridirtTescilli markası olan GEG markalı ürünlerde koşulsuz müşteri memnuniyeti benimsenmiş olup, gerçek garanti ve teknik destekle konunun canlılığı sağlanmaktadır. GEG Türkiye güvenlik pazarının en bilinen ve aranan ürünleri arasında olup, tüketicinin haklı beğenisini kazanmış durumdadır. GEG TEKNOLOJİLERİNİNtescilli markası olan GEG markalı ürünlerde koşulsuz müşteri memnuniyeti benimsenmiş olup, gerçek garanti ve teknik destekle konunun canlılığı sağlanmaktadır. GEG Türkiye güvenlik pazarının en bilinen ve aranan ürünleri arasında olup, tüketicinin haklı beğenisini kazanmış durumdadır.GEG TEKNOLOJİLERİNİN yetkili satıcılarının, satış ve teknik servis elemanlarına, kullanıcıya etkin hizmet sunabilmek amacı ile sürekli ve düzenli olarak eğitimler verilmektedir. Bunun yanı sıra tüm ürünler sürekli olarak broşür, katalog ve teknik dokümantasyon ile desteklenmektedir.GEGin başarısında temel olan bu unsurlar, eksilmeyeceğini umduğumuz tüketicinin ilgi ve desteği ile artarak devam edecektir.Geg Elektronik Güvenlik Sistemleri; ofis ortamında yer alan SHOW ROOM'unda tüm komponent ve CCTV sistemlerini çalışır vaziyette sergilemekte olup, istenildiğinde malzeme ve çalışmalarını fiilen incelemek üzere firmamızı ziyaret edebilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz

Bizim İddiamız

GEG Bugün Elektronik Güvenlik sektöründe . Tüm Türkiye'deki Kurum ve Kuruluşlar tarafından Aranan Bir yerli Türk Markasıdır .

Neden GEG ?

Elektronık Güvenlik sistmelerinde Deneyimli ekibi ve birçok belgeleri bulunan firmamız 
Ne sattığını çok iyi bilen ve Sattığı tüm ürünleri bilmesi ve tanıması ile Müşteri memnuniyetini artırmıştır.
Ekonomık serısı INNOVI ürünlerimizle tüm müşterilerimize Kaliteli ürünleri Ekonomik fiyatla buluşturmuşturç
GEG bazı ürünlerinde 3 Yıl ile 5 Yıl arası Garanti vermektedir.
Buda Ürünlerine Güvendiğini belırtmektedir.